wolfy napisał(a):

|
Jeżeli jesteś tak ograniczony że nie widzisz poprawy gry to żadne tłumaczenia nic nie dadzą. Po prostu.
|
Nie żeby coś, ale o ile wiem, w ESA ciągle nie wprowadzili zasad łyżwiarstwa figurowego i punkty dają za wynik, a nie za wrażenie artystyczne...
