Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5030
Stary 02.04.2022, 18:05
Uchodzca napisał(a):Wyświetl post
Sorry, Nie zmaykam tematu ale dyskusje z A(nodina)S(quard)
No włąśnie pokazałeś swoje prawdziwe oblicze, nie wierze w brednie Macierewicza , to jestem od Anodiny
Tym razem kończe juz naprawde
Odpowiedz cytując