Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5028
Stary 02.04.2022, 15:03
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie mów do mnie na temat zdolności myślenia , bo ty jakbyś miał chociaż szczątkową zdolność myślenia ,to byś się łatwo domyślił po co te piramidalne bzdury na temat zamachu były produkowane przez Macierewicza , i jak byś miał zdolność myślenia to byś wiedział czemu ten odgrzewany kotlet znów wrócił akuart po ataku Rusków na Ukraine.
10 raz się naśmiewasz z pancernej brzozy , ale przecież ten termin uknuli właśnie ludzie z PISu aby ośmieszyć np raport Millera.
Mgła raczej nie wyszła w ciągu 2 minut ,a niestety dotykasz najważniejszej rzeczy , że całe otoczenie prezydenta ,czyli jego ministrowie itd którzy byli odpowiedzialni za tą wizytę, nawet nie pomyśleli na temat pogody. Totalna amatorszczyzna. Po to właśnie Macierewicz przeszedł do ataku z tymi bredniami o zamachu , bo by byli totalnie skończeni politycznie,że prezydent i jego otoczenie to byli totalni amatorzy , którzy brali ciężkie pienaidze a nie potrafili nawet sprawdzić pogody wcześniej , czy nie będzie jakiś problemów itd..

Bardziej wierzę w tezy zawarte w raporcie Millera ,z którym się zgodziło większość środowiska naukowego ,niż z ludźmi Macierewicza ,którzy gotowali parówki i gnietli puszki po piwie
Sluchaj! Ty mnie do swoich racji nie przekonywuj.

Wiesz czego chcialem od coiebie (wroc kilka postow i zobaczysz);

"W takim razie, jezeli masz pewnosc na 100% wykluczajaca zamach, mozesz podac kto i czym cie do tego przekonal?"


Wiec wbij sobie w swiadomosc, ze twoja wypowiedz ad Macierewicza mnie wystarczy. Przeczytalem to czego od ciebie chialem.

WA w co ty wierzysz czy nie wierzych to mnie "najbardziej" obchodzi.


Jestem kontent z twojej odpowiedzi i rozumiem (chociez nie do konca) twoje wyklucznie zamachu ale pozwol mnie zachowac odrobine niepewsnosci i nie nakazuj mnie odrzucac malego procenta podejrzen ad zamamcu............... temat zamykam.
Odpowiedz cytując