Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 02.04.2022, 14:21
Zawsze trzeba rozmawiać o faktach... Taki Milik w klubie, a w reprezentacji to dwa zupełnie inne grajki(wystarczy sobie sprawdzić ile w ostatnich latach strzelił goli w kadrze i ile sytuacji zmarnował). Dlatego deprecjonowanie napastników Meksyku jest śmieszne. Buksa i Świderski grają w ogórkowej MLS. Najlepszą ligą Ameryki Płn. jest liga meksykańska(wyniki w tamtejszych pucharach, ale i budżety klubów oraz płace).
Wczoraj analizowałem nasz skład i rywale mogą się cieszyć jak rozłożą na czynniki pierwsze naszą kadrę... Ty twierdzisz że Żurkowski(słaby klub w Serie A), Moder(słaby klub Premier League), Linetty(ten to nie gra), Klich(walka o spadek) grają w dobrych klubach... a to są piłkarze jakich wielu na rynku europejskim. Jedynymi wyróżniającymi się piłkarzami są Lewandowski, Szczęsny, Zieliński, Cash(chociaż tego znają pewnie tylko kibice Premier League) i ten wyśmiewany przez niektórych Krychowiak. Glik gra fatalnie od kilku sezonów w klubie. Bednarek słabiutki sezon. Bereszyński ma 30 lat i już wiadomo że nie wyskoczy na wyższy poziom niż taka Sampdoria. Góralski kopie w słabiutkich ligach, a prognozuje na jakieś dobre, europejskie granie - Szymański. Jóźwiaka zweryfikowała Championship, a Bielik walczy o spadek w Championship.
Jak słyszę że my mamy mocny środek pola to uśmiecham się z politowaniem... Zieliński i długo nic, jeśli chodzi o karierę klubową, bo w reprezentacji to wiadomo jak on się zwykle prezentuje.
Odpowiedz cytując