|
tym tropem idąc argentyne wzniesie sie na wyzyny w meczy nr3 zeby psim swedem wyjsc z grupy , czyli dla nas najgorsza opcja
na szczescie ta prawidlowosc raczej dotyczy druzyn typu wlochy, francja, hiszpania
poludniowi amerykanie czesto sie wystrzeliwali w grupie i potem bóle to mieli w 1/8 czy tam 1/4
|