Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 02.04.2022, 12:12
tym tropem idąc argentyne wzniesie sie na wyzyny w meczy nr3 zeby psim swedem wyjsc z grupy , czyli dla nas najgorsza opcja


na szczescie ta prawidlowosc raczej dotyczy druzyn typu wlochy, francja, hiszpania

poludniowi amerykanie czesto sie wystrzeliwali w grupie i potem bóle to mieli w 1/8 czy tam 1/4
Odpowiedz cytując