Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Offline
#
5023
01.04.2022, 19:24
Jaroo1
napisał(a):
Uchodzca, już Ci mówiłem, daj sobie spokój. .
Posluchalem Cie
A Ty dalej grochem w sciane ladujesz.
Do mnie dotarlo; nie bylo zamacho bo nie ma krasnali milujacych gumojagody
Uchodzca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Uchodzca
Znajdź inne posty napisane przez Uchodzca