|
Punktowanie w kilku spotkaniach z rzędu przy tej ekipie jest niemożliwe, wygrywamy od święta. Dlatego kompletnie nie rozumiem skąd wiara w utrzymanie przecież żeby się tak stało aby zostać w ekstraklasie drużyna musiałaby zmienić się in plus z miejsca.
|