Jaroo1 napisał(a):

Uchodzca, już Ci mówiłem, daj sobie spokój. Czego oczekujesz? Ten cały PO-PiS to moznaby w jednej klatce zamknąć, by tak razem pożyli x czasu, to by się przekonali, ze tacy sami są. Te sekty smoleńskie, oni wszyscy, wszystko wiedzą najlepiej, jedni i drudzy doznali prawdy objawionej, jednych oświecił PiS z Kaczyńskim, drugich PO z Tuskiem.
Jednym powiesz, że Macierewicz pajacuje z tymi 1000 sposobami na zamach, to powiedzą, że on w każdej swojej teorii miał rację i na pewno to był zamach na tysiąc sposobów, drugim powiesz, że te zgony były po Smoleńsku itp to powiedzą, że głupoty pieprzysz bo jesteś od Kaczyńskiego.
Świry normalnie, nie mając żadnych argumentów wiedzą na 100% jak było. Nie zdążysz zdania skończyć,że może było inaczej to już Cię jadą od idiotów nasłanych przez Kaczyńskiego lub Tuska. Póki to po.......one pokolenie nie wymrze, stworzone na okrągłym stole przez postkomunistów dopóty będzie chujowo. Polska się z komuną nie rozliczyła i się dorobiła drugiego pokolenia, wychowanego przez PO-PiS, tak samo twardogłowego jak stare komuchy, które s.......iły wszystko w latach 1980-2000, dziś są na wymarciu ale jak widać, jeszcze kolejne pokolenie poskomuchów musi paść i dopiero może nadejdzie lepsze.
|
A ty pewnie młody , oświecony z Konfederacji ?

No ta partia dla wielu ,się stała trendy , mieli takie doskonałe , błyskotliwe pomysły na wiele spraw,ale jakoś się ich boje tak samo jak Pisiorów, jak się słucha Korwina, Brauna czy Winnickiego
Ja nie jestem za Pisem ani PO , bronie tylko uczciwości i przyzwoitości , i mówię ,że nie zagłosuje na PO ,to za całe kłamstwo smoleńskie , ohydne , nie cofające się przed niczym jest odpowiedzialny PIS. Antoni się uspokoił trochę po 10ciu edycjach swojego raportu , który chyba nigdy dalej nie został opublikowany bo jest zakładam stekiem bzdur,no ale ,że Ruscy zaatakowali Ukraine to temat smoleńska powrócił ( dziwny zbieg okoliczności

). Znowu jest to samo ,wiemy , nie powiemy ale zaraz ujawnimy