Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5008
Stary 01.04.2022, 10:22
https://cdtracker.co.pl/artykul/leon...e-smolenskiej/

Wiadomo, że to był na 100% wypadek i na 100% żadna z tych smierci nie ma związku z tym wypadkiem. Po prostu ludzie zawsze popełniają samobójstwa lub mają nieszczęśliwe wypadki.

Śmierć Petelickiego czy Leppera też nie ma żadnego związku ani ze Smoleńskiem, ani z rządami PO, ani ze służbami, po prostu te 10 lat temu była moda na samobójstwa, a teraz już nie ma mody więc nikt ze znanych osób polityki się nie zabija.

PS Mnie tylko dziwi jak można być takim debilem, który nie ma żadnej wiedzy na żaden temat, opiera się jedynie na słowie czyimś i jest święcie przekonany, że zna jakąś cudowną prawdę nie dopuszczając do siebie żadnych innych wersji, chociażby opartej na poszlakach itp., których to poszlak i wersji jest wiele, ale nie, są tacy z sekty smoleńskiej PiSowskiej i POwskiej, którzy znają jedną, świętą, najprawdziwszą prawdę i nie ma dyskusji, bo oni wiedzą jak było.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 01.04.2022 o godz. 10:25.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując