wisla moze miec nowy stadion po igrzyskach europejskich na okolo 40 tysiecy miejsc i zamykanym dachem przy ulicy Piastowskiej pomiędzy Rudawą a planowanym Krakowskim Centrum Muzyki
https://wislazkrakowa.pl/nowy-stadio...a-europejskie/
to wyglada na prima aprilis jednakze