Wyświetl pojedynczy post
zając1
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 31.03.2022, 22:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
racja zagalopowałem sie , z tym że Twoj post powinien sie zaczynać od " na szczęście "
Fakt. Masz rację.
Ja tam liczę na to, że Katar jako gospodarz, będzie chciał "dolosować" sobie jakieś słabe drużyny z Europy, a wtedy Polska jest pierwszym wyborem. Katar, USA, Polska, Nowa Zelandia/Kostaryka, to byłaby chyba grupa marzeń.
I jeszcze na marginesie... Przyjrzałem się dokładniej Twojej pierwszej propozycji i... obawiam się, że też jest niemożliwa jeśli ZEA, Australia i Peru grają między sobą o 1 miejsce. Wtedy ZEA i Katar byłyby z Azji (nawet gdyby ZEA nie awansowały, ale jeśli grały w jednym barażu z wylosowaną drużyną, to przejmują również jej lokalizację), a to również jest niezgodne z regulaminem.
W sumie przez te absurdalne zapisy, zrobili z losowania, dobieranie drużyn. Ale to FIFA, więc dziwić się nie ma czemu.
Jutro o tej porze wszystko będzie już jasne.
Odpowiedz cytując