Do Azora
I co najwazniejsze! Nie wszedlem tutaj aby rozwiazywac zagadke smolenka i wskazywac winnych. Moje pytanie brzmilo;
"Jakim prawem pozbawiasz mnie praw wyborczych"?
Po Twoich wpisach wnioskuje, ze jestes zwolennikiem opozycjii(?) Podkresle, ze ja rowniez stoje po przeciwnej stroie jak PiS!
Podono tak mocno stoicie na strazy demokracji ale jak ktos juz zagra na nute nie przez Was pisana to od razu; debil i zakazac mu udzialu w wyborach. Jak to sie kolokwialnie gada; "Geby pelne frazesow2
