Cytat:
Od pierwszego dnia najazdu ruskich na Ukraine miałem obawę, że pis prędzej czy później wykorzysta to do odgrzania kotleta pt. zamach 2010. Brutalnie to zabrzmi, ale termin im się idealnie zgrał - przed 12 rocznica. Lech Kaczyński wielki wódz, wizjoner który musiał zginać z rąk putina za wystąpienie z 2008 r. Naprawdę każdy, kto w najmniejszym stopniu lobbuje całą historię chociażby stwierdzeniem "a kto wie, może" jest idiotą i powinno się mu odebrać prawo do głosowania.
Oczywiście, jeżeli Macierewicz przedstawi prawdziwe dowody, a nie będzie bawił się parówkami - odszczekam.
|
Czyli jesteś idiotą skoro dopuszczasz myśl, że Macierewicz może mieć dowody i jesteś gotów odszczekać swoje bycie idiotą :O
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.