Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 31.03.2022, 11:32
MaLk napisał(a):Wyświetl post
W moim imieniu:

Niechęć do Czesia jest kompletnie niezależna od oceny jego pracy i zależy od wieloletniego uwikłania w najbardziej korupcyjne środowisko tamtych czasów (Amica - Lech - Zagłębie), połączone z koronną liczbą 711 i dymaniem tego, co każdy człowiek może zgodnie z logiką i doświadczeniem życiowym interpretować na tej podstawie, a co jest z obiektywnych powodów niemożliwe do udowodnienia w procesie karnym.

Oczywiście Stanowski i momentami żałosne sposoby wybielania i promowania CM za wszelką cenę mają tu swoją wagę. Gdyby ktoś nie próbował mnie na każdym kroku przekonywać, że czarne jest białe, pewnie to czarne nie waliłoby mnie tak bardzo po oczach i nie wzbudzało efektu odwrotnego.

Obiektywnie jest to trener o określonych zdolnościach, dość ograniczonych (doskonałe rozpoznanie przeciwnika i ustawianie taktyki pod niego, ale jednocześnie strasznie defensywne nastawienie i problemy z grą ofensywną i umiejętnością zbudowania czegoś stałego i wyraźnego), z dosyć problematyczną osobowością (charakterologicznie z jakiegoś powodu dosyć szybko wpada w konflikty w miejscu pracy, do tego dochodzi dosyć kontrowersyjne wykorzystywanie dziennikarzy w ramach kontrolowanych przecieków). Słaby nie jest. Ale nawet w połowie nie tak dobry, jak go przedstawiają na Weszło.
zgrabnie napisane, szanuje


natomiast co do ostatniego zdania

1/2 jakości przedstawianej na Weszlo to i tak 2 półki wyżej niż Sousa , prawdopodobnie Brzęczek (niestety dla nas) , ciut lepiej niż Nawałka , a w zasadzie to chyba najlepiej od dawna patrząc na wesołego Franza i smutnego Waldka
Odpowiedz cytując