|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#22

29.03.2022, 14:57
|
FraMat napisał(a): 
Mam tylko jedno pytanie:
Ludzie, którzy pi....rd.......ą o "łamaniu praw człowieka, zwalczaniu opozycji, prześladowaniu przeciwników politycznych, izolowaniu Polski" to zwykli idioci, którzy nie mają pojęcia, co się za tymi słowami kryje
|
W punkt!!  
|
|