Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#383
Stary 27.03.2022, 01:09
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Przeciez my po rundzie jesiennej z ta najmniej skuteczna, najmniej kreatywna gra bylismy na spokojnym 13 miejscu. Glownym problemem byla zjebana przerwa, w transferach i w przygotowaniu, bo jak mialo byc lepiej jak sprzedaje sie dwoch najlepszych grajkow i nie sprowadza sie w ich miejsce NIKOGO nadajacego sie do gry. Pogorszono znacznie jakosc sportowa w przerwie to i po przerwie wygladalismy jeszcze gorzej niz jesienia. Proste jak drut. Oczywiscie za to odpowiedzialny jest zarzad z Pasiecznym i nikt wiecej.
Tu jest problem - nie masz pojęcia o tym jak graliśmy, wg. Ciebie jak długo byliśmy na 13-tym miejscu to było OK. To że traciliśmy punkty ze słabymi drużynami lub tymi z dołkiem formy, że tak naprawdę z TBB uratowało nas zwolnienie trenera i że czekają nas mecze z czołówką przekraczało Twoje zdolności poznawcze. Tak samo jak fakt że wygrywaliśmy głównie po indywidualnych akcjach Yeboaha. Że tylko fartowi i nieskuteczności rywali zawdzięczaliśmy punkty z Zabrzem czy Cracovią itp. itd.

A wystarczyło napisać: "pomyliłem się". To i tak bardzo delikatne określenie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując