|
Rozliczenia po sezonie, teraz każdy powinien spiąć dupsko i na max wspierać klub który walczy o pozostanie w lidze. Takie dywagacje obecnie są bardzo szkodliwe i nie na miejscu.
Jeśli spadniemy to będzie Armagedon, medialny, kibicowski i zapewne również w strukturach właścicielskich.
|