Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5511
Stary 26.03.2022, 02:19
Rozliczenia po sezonie, teraz każdy powinien spiąć dupsko i na max wspierać klub który walczy o pozostanie w lidze. Takie dywagacje obecnie są bardzo szkodliwe i nie na miejscu.
Jeśli spadniemy to będzie Armagedon, medialny, kibicowski i zapewne również w strukturach właścicielskich.
Odpowiedz cytując