Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 24.03.2022, 14:46
Jagul,

nie wiem jak bylo. Ida sprzeczne przekazy, z tym co jeszcze 2-3 miesiace temu bylo mowione. Wytknalem to komus bardzo dosadnie i w zasadzie zostalem odciety od informacji.
Ogolnie nabralem bardzo duzego dystansu do tego, co sie dzieje w klubie.
Z boku niestety wyglada to tak jakby ktos finalizowal zyski przed wyjsciem z interesu. I to tez powiedzialem wprost i dosadnie.

Coz, nie kibicuje Wisle od wczoraj tylko od jakichs 22 lat. Albo i 23. I pewnie kibicowac bede drugie tyle. To co sie dzieje ostatnio bardzo, ale to bardzo mi sie nie podoba jako obserwatorowi z boku. I nie chodzi o pozycje w lidze.
Odpowiedz cytując