Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 24.03.2022, 13:55
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Klasa klasą. W takiej paździerzowej ekstraklasie ciężko mówić o jakiejś klasie. My też mieliśmy ciężki terminarz, a punkty jakieś udało się zdobyć.
Skupmy się na swoim podwórku, bo tutaj leżymy i kwiczymy.
DWA punkty na 1-3

Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale opowieści z kim gra konkurencja to bicie piany. Mamy wygrać pięć spotkań z ośmiu.
Skąd wziąłeś te 5 z 8? Potrzebujemy 13 punktów, które w wielu symulacjach dają już utrzymanie.
13 = 4*3+1
13= 3*3+4*1

Elendil napisał(a):Wyświetl post
Ku rozpaczy serc: wtedy spadały 2 drużyny, teraz 3. To gigantyczna różnica. Gdbyśmy walczyli o utrzymanie z Łęczną i TBB, to nie było by tragedii. A teraz my musimy wygrywać i liczyć, że conajmniej jeszcze jedna inna drużyna będzie mieć serie porażek.
Cały czas próbuję wszystkim wyjaśniać, że seria porażek konkurencji do spadku, jest jak najbardziej oczekiwana. Tak jak było to, że z top3 nie zdobędziemy zbyt wielu punktów.
A wielu komentujący tu pi...szą, tak jakby aktualny ranking przeciwników nie miał żadnego znaczenia.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 24.03.2022 o godz. 14:19.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując