Jagul napisał(a):

Klasa klasą. W takiej paździerzowej ekstraklasie ciężko mówić o jakiejś klasie. My też mieliśmy ciężki terminarz, a punkty jakieś udało się zdobyć.
Skupmy się na swoim podwórku, bo tutaj leżymy i kwiczymy.
|
DWA punkty na 1-3
Adenalix napisał(a):

|
Sorry, ale opowieści z kim gra konkurencja to bicie piany. Mamy wygrać pięć spotkań z ośmiu.
|
Skąd wziąłeś te 5 z 8? Potrzebujemy 13 punktów, które w wielu symulacjach dają już utrzymanie.
13 =
4*3+
1
13=
3*3+
4*1
Elendil napisał(a):

|
Ku rozpaczy serc: wtedy spadały 2 drużyny, teraz 3. To gigantyczna różnica. Gdbyśmy walczyli o utrzymanie z Łęczną i TBB, to nie było by tragedii. A teraz my musimy wygrywać i liczyć, że conajmniej jeszcze jedna inna drużyna będzie mieć serie porażek.
|
Cały czas próbuję wszystkim wyjaśniać, że seria porażek konkurencji do spadku, jest jak najbardziej oczekiwana. Tak jak było to, że z top3 nie zdobędziemy zbyt wielu punktów.
A wielu komentujący tu pi...szą, tak jakby aktualny ranking przeciwników nie miał żadnego znaczenia.