wolfy napisał(a):

Ale po czym wnosisz że zarząd się obudził? Jest napastnik? Nie ma - bo trzeba by było zapłacić. Ale jest 34 letni Ondraszek, jakoś to będzie!
Klubem rządzą Ci sami dyletanci co wcześniej, minus Pasieczny.
|
No, choćby po tym, że
- pognano Pasiecznego i Gulę i
- sprowadzono jedynego dostępnego w tej chwili trenera, który daje jakieś perspektywy zmiany stylu gry, z radosnego kopania się po czole w poprzek boiska na granie do przodu z celem jakim jest zdobycie bramki.
- sprowadzono kogoś, kto trzyma środek pola (Poletanovic) i umie w stałe fragmenty
- sprowadzono kogoś, kto z przodu potrafi utrzymać się przy piłce, a w perspektywie, po złapaniu szybkości i formy, kto może coś zagrać w przodzie na bramkę rywala (Manu).
Jeśli to nie jest objaw tego, że nagle się obudzili spadając rano boleśnie z łóżka to co znaczą te wszystkie ruchy?
Być może jest ich za mało, ale to spory krok do przodu.
Czy okaże się wystarczający? Zobaczymy.
Jeśli szkoda im było kasy na Fernando to będą musieli wyłożyć kasę na spore premie motywacyjne za każde 3 punkty. I tylko za 3 punkty.
Albo za 15 miejsce na koniec.
Nawet kosztem zaprzestania redukowania długu.