|
Sprzedano kluczowych zawodników - wpadły niezłe pieniądze. Ale czy to było warte ryzyka spadku do I ligi? Dodatkowo, ilu trenerów jest teraz na garnuszku klubu? Ktoś to wszystko ogarnia? Jak dla mnie jest jedne wielki chaos. Jka nie bezie 4 punktów w meczach z Gliwicami i Zabrzem czas się pakować.
|