Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#356
Stary 24.03.2022, 09:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Umówmy się jednak, że wcześniej:
- graliśmy trochę innymi piłkarzami
- graliśmy według koncepcji Guli, czyli jak zagrać, żeby sobie pokopać bez presji na wynik
- graliśmy bez noża na gardle, bo przecież budujemy wielki projekt, a w lidze są Termaliki, Stale, i Warty


Mobilizować zarządu już chyba nie trzeba, bo pewnie w końcu się obudził.
Mobilizować można grajków i kibiców, żeby samym dopingiem zmiażdżyli rywala na R22

Ale siać paniki chyba nie ma sensu?
Ale po czym wnosisz że zarząd się obudził? Jest napastnik? Nie ma - bo trzeba by było zapłacić. Ale jest 34 letni Ondraszek, jakoś to będzie!
Klubem rządzą Ci sami dyletanci co wcześniej, minus Pasieczny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując