Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 23.03.2022, 20:37
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś dysponuje wywiadem z trenerem Gulą, jakiego udzielił niedawno Przeglądowi Sportowemu? Ciekaw jestem jakie ma przemyślenia na temat swojej obecności w Wiśle z perspektywy kilku tygodni.

Jak to jakie? Wszystko super, Skvarka super, Kliment super w sumie nie wie czemu nie bylo wynikow wszystko niczym Zibi Top.

Na 100 sie duzo nie pomylilem.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując