Adenalix napisał(a):

|
Czy ktoś dysponuje wywiadem z trenerem Gulą, jakiego udzielił niedawno Przeglądowi Sportowemu? Ciekaw jestem jakie ma przemyślenia na temat swojej obecności w Wiśle z perspektywy kilku tygodni.
|
Jak to jakie? Wszystko super, Skvarka super, Kliment super w sumie nie wie czemu nie bylo wynikow wszystko niczym Zibi Top.
Na 100 sie duzo nie pomylilem.