Adenalix napisał(a):

|
(...)Myśmy wygrali ostatnio z BrukBetem bez trenera, a przedostatnio z Górnikiem w Zabrzu, z którym gramy za dwie kolejki. Myśmy przez całą rundę ledwo wygrali dwa mecze. I my teraz mamy wygrać pięć spotkań? (...)
|
Umówmy się jednak, że wcześniej:
- graliśmy trochę innymi piłkarzami
- graliśmy według koncepcji Guli, czyli jak zagrać, żeby sobie pokopać bez presji na wynik
- graliśmy bez noża na gardle, bo przecież budujemy wielki projekt, a w lidze są Termaliki, Stale, i Warty
Mobilizować zarządu już chyba nie trzeba, bo pewnie w końcu się obudził.
Mobilizować można grajków i kibiców, żeby samym dopingiem zmiażdżyli rywala na R22
Ale siać paniki chyba nie ma sensu?