Jaroo1 napisał(a):

Ja tego tematu nie odkopalem. Tylko odpowiadam na posty AS82 bo nie lubię takiego macierowiczowania... jeden ma pewność, ze to był zamach i trotyl, drugi na 100% wie, ze zamachu nie bylo. A prawda jest taka, ze w dupie byli, gowno widzieli i gowno wiedza. Dowodów nie ma ani na zamach ani jego brak. Jest masa poszlak, ktora może prowadzić do każdego rozwiązania. Jak sprawa nie jest pewna to po co sie wymulac i z pozycji no name, który nie ma zadnej głębszej wiedzy w tym temacie, udowadniac światu, że na 100 procent zamach był lub nie było. Głupota po prostu albo typowe bycie PiSem albo PO i trzeba do końca jebac PiS albo PO bo tak "wiara" nakazuje.
Człowiek o nicku AS82 mówi o jakims skocaniu, wojnach polsko polskich i ze PiS napuszczal na Tuska, a sam ciągle ma przed oczami Macierewicza i Smoleńsk, na pewno wie, ze zamachu nie było. Cudze wariactwo widzi, a swojego nie.
|
Nie mam ciągle smoleńska przed oczami , tylko ten idiota z powodu wojny na Ukrainie , wrócił do swoich zamachowych wynurzeń, widać liczy ,że znów się na tym zrobić polityczny interes.
Toje logika ,że było albo nie było ,można zakwestionować wszystko , w każdej dziedzinie życia np. że mecze piłkarskie mogą być ustawiane ,bo nie ma dowodów za ani przeciw ,że tak jest bądź nie jest.