Wyświetl pojedynczy post
kowalkowskij
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 20.03.2022, 17:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Z 8 meczów musimy wygrać 5. W dodatku 5 z tych 8 gramy u siebie. Dlatego to zdecydowanie nie jest czas na płacze, tylko na motywację. Utrzymanie nie jest w żadnym razie niewykonalne, powiedziałbym nawet, że w aktualnej sytuacji jest koniecznością i obowiązkiem.
Nadzieja umiera ostatnia. Wygrać 5 meczów, kiedy przez cały sezon wygraliśmy 6... Moim zdaniem po meczu z Piastem będzie już wszystko jasne (oczywiście przy uwzględnieniu wyników innych drużyn), a najpóźniej we Wrocławiu.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując