Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 20.03.2022, 00:25
Cytat:
I na koniec:mamy lepszy skład niż Łecza czy BBT, moze i Warta. Ale czy lepszy nIż Jaga, Górnik Radomiak? Dlaczego niby od tak mamy zacząc ich tłuc?
Dlatego, że mamy nóż na gardle, a taka Jaga, Górnik, czy Radomiak grają juz sobie w zasadzie na spokojnie bez specjalnej motywacji.

edit: kurna... jestem tego samego zdania co wolfy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując