Cytat:
|
I na koniec:mamy lepszy skład niż Łecza czy BBT, moze i Warta. Ale czy lepszy nIż Jaga, Górnik Radomiak? Dlaczego niby od tak mamy zacząc ich tłuc?
|
Dlatego, że mamy nóż na gardle, a taka Jaga, Górnik, czy Radomiak grają juz sobie w zasadzie na spokojnie bez specjalnej motywacji.
edit: kurna... jestem tego samego zdania co wolfy
