Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 19.03.2022, 22:38
No to idź się "gościu" potnij albo popłacz. Drużynie zalecam walkę dopóki ma matematyczne szanse.

Niektórym naprawdę tu już konkretnie przygrzało, jak ogłaszają pogrzeb przed 8 kolejkami meczów z gównodrużynami. Wiadomo, że spadek jest bardzo realny, ale to .......enie jest gorsze niż żale tzw. "sierot po Cupiale"
Ostatnio edytowane przez d : 19.03.2022 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując