Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 19.03.2022, 21:05
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Alez nam sie to 3;0 z Termalicą w grudniu odbija ...........

jakby tam dostac oklep jak z Mielcem ,wtedy wywalić Gule ,A Wujek mialby zime + naciskał by na napastnika

a tak to na dziś oceniam szanse 70% spadek,30 % utrzymanie

te 30% daje sobie na: trudny terminarz Ślaska,naszą cudową gre od meczu z Piastem,+ łud szczescia ktore lubi sie zmieniać,
nic jeszcze przesądzone nie jest,mamy juz oddac lige? zawsze tak w zyciu sie od razu poddajecie,bez sensu poki jest chocby mała nadzieja trzeba wierzyc .
Ale my to sobie możemy wierzyć w utrzymanie albo nie wierzyć, my nie mamy żadnego wpływu na to co na boisku się dzieje, więc są i optymiści i pesymiści.
W klubie napewno za to jest pełen optymizm, co widać po maneerach z napastnikiem

Od 1 września do teraz zdobyliśmy w 20 meczach 14 punktów i jesteśmy zdecydowanie najgorsi, następne są drużyny Termaliki i Śląska, które zdobyły 20 punktów, jak widać dzięki wynikom z wakacji! mamy jeszcze z dwie-trzy kolejki nadziei.
Odpowiedz cytując