Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 19.03.2022, 09:17
Mam taki apel do wszystkich żółciowylewaczy, napierdalaczy, frustratów, ironistów chechaczy , wszystkowiedzącychżespadniemy, wszystkowiedzącychjakzarządzaćklubem itd ,itp żebyście dali SOBIE NA WSTRZYMANIE !!!!!
Dopóki są matematyczne szanse TRZEBA WIERZYĆ I WSPIERAĆ. Zamiast tu się wylewać , idź kup bilet na Piasta oraz Górnika i wspieraj Wisłę dopingiem bo to jest to czego nasz klub od Ciebie potrzebuje .
Na ewentualne wywnętrzanie przyjdzie czas po sezonie.
Osobny apel mam do zarejestrowanych tu "przyjaciół" z gorszej strony błoń. Tak , do ciebie to mówię. Całkowicie grzecznie i kulturalnie -WYLEMPARTUJ STĄD!!!
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując