Temat
:
[XXVI kolejka] Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, 18-03-2022, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
69
19.03.2022, 00:47
Jeden właścicielem, drugi prezesem, a bliski trenerem.
Nie jesteście ratownikami, jesteście grabarzami!
Czas pożegnać Jakuba!
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK