|
ehh, jak brakuje techniki i umiejetnosci, to cz\yms trzeba nadrobic. Albo miec wyjebane na wynik.
Jeszcze nie widziałem meczu, gdzie słabszy technicznie i szybkosciowo przebiegł mniej (My 112, Pogoń 115) i chocby zremisował.
Ale widziałem chocby z Lechem, że wybiegalismy chyba 4 km wiecej i mało nie wygraliśmy .
Ekspercie wolfy...
|