Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 18.03.2022, 23:05
luke1906 napisał(a):Wyświetl post

Jutro Śląsk wygra w Płocku i jesteśmy w głębokiej czarnej dupie.
Raczej nie wygra. Plock jest w grazie. Ale i tak o utrzymanie powalczymy raczej z Zaglebiem.


wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nasza obecna pozycja to wina chorej polityki trio. Liga wystawiła nam rachunek za lekceważenie jej przez dyletantów którzy rządzą tym klubem - Balaziński tłumaczył że im się wydawało że wystarczy kilku doświadczonych plus dużo juniorów żeby się utrzymać i kaska z PJS wpadnie. Idioci.
I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. Pewnie gdyby Brzeczek przyszedl w przerwie zimowej, to dzisiaj z wiekszym spokojem patrzylibysmy na to lanie.


Z Piastem zagramy u siebie. Mamy do tego czasu dwa tygodnie - kilku zawodnikow poprawi sprawnosc (Manu), kilku doleczy male urazy (jesli sa). A sam Piast gra w kratke, no i juz raczej o nic. Na pewno wieksze szanse na zwyciestwo niz w oddalonym o 600 km Szczecinie, z druzyna walczaca o mistrzostwo.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując