luke1906 napisał(a):

Jutro Śląsk wygra w Płocku i jesteśmy w głębokiej czarnej dupie.
|
Raczej nie wygra. Plock jest w grazie. Ale i tak o utrzymanie powalczymy raczej z Zaglebiem.
wolfy napisał(a):

|
Nasza obecna pozycja to wina chorej polityki trio. Liga wystawiła nam rachunek za lekceważenie jej przez dyletantów którzy rządzą tym klubem - Balaziński tłumaczył że im się wydawało że wystarczy kilku doświadczonych plus dużo juniorów żeby się utrzymać i kaska z PJS wpadnie. Idioci.
|
I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. Pewnie gdyby Brzeczek przyszedl w przerwie zimowej, to dzisiaj z wiekszym spokojem patrzylibysmy na to lanie.
Z Piastem zagramy u siebie. Mamy do tego czasu dwa tygodnie - kilku zawodnikow poprawi sprawnosc (Manu), kilku doleczy male urazy (jesli sa). A sam Piast gra w kratke, no i juz raczej o nic. Na pewno wieksze szanse na zwyciestwo niz w oddalonym o 600 km Szczecinie, z druzyna walczaca o mistrzostwo.