pepe72 napisał(a):

Jak przegra kolejne 5 meczów to wróci. 
Chyba tylko Górnik Łęczna ma trudniejszych przeciwników niż L.
|
Tak, po 5 wygranych z rzędu przegraja nastepne 5
Podobnie pisano o nas. Że z 4 meczów (Legia, Lechia, Lech, Pogoń) będzie 0 punktów.
Jest 2 i może to nie koniec.
Jak piszesz ciekawe rzeczy statystycznie tak czasami oczekiwania przerastają rzeczywistość i to dość skrajnie.