wolfy napisał(a):

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Aktualnie mamy warianty rozegrania SFG, nie jak za Guli. To widać, nie ma baloników, gramy bardzo blisko bramkarza i obrony rywali.
Jeżeli nie widzisz różnicy między grą za Guli i teraz, to nie mam pytań No ale obala to Twoją teorię że nie mamy piłkarzy do gry defensywnej.
|
Jedna sprawa to warianty rozpisane przez Brzęczka, a drugie to po prostu ułożona noga Poletanivicia. Już swojej pierwszej próbie z rzutu rożnego strzelał bezpośrednio na bramkę.
I tylko szkoda że Uryga ciągle nie pod gra, bo wiemy ile potrafi zdziałać w polu karnym. Można w ciemno założyć że te 3-4 bramki w sezonie by ustrzelił po tak świetnie bitych rzutach roznych.