|
Bierzcie pod uwagę, że zwykle dobrze prezentujemy się z zespołami w czuba tabeli, które grają piłką. Natomiast zwykle gramy piach ze słabymi i przeciętnymi. W zeszłym sezonie mieliśmy podobną ścieżkę, po tym jak zespół objął Hyballa. Kolejno Derby, Legia, Lech - zdobyliśmy 4 punkty, a mogliśmy znacznie więcej. Jak przyszło nam grać z dołem tabeli to zaczęły się schody. Dlatego nie ma co popadać w hurraoptymizm przed meczami kwietniowymi.
|