Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 14.03.2022, 15:42
Cytat:
Nie chce mi się wierzyć w pomyłkę przy anulowaniu gola Colleya. Powtórki z róznych kamer, szybko, wolno, do przodu, do tyłu - żadna nie pokazuje niczego, co można by uznać za faul. Kwiatkowski instynktownie bramkę uznał, ale potem się zorientował, że to już 2-0 by było i zaczęło się szukanie pretekstu, żeby się wycofać. Przyczyna? Pojęcia nie mam, może zwyczajnie nie lubi Wisły.

może postawił u buka remis ?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując