Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 14.03.2022, 14:39
Armin napisał(a):Wyświetl post
Wierzysz w zwycięstwo we Wrocławiu bo ja nie bardzo. Tu zapewne mecz z Wartą w ostatniej kolejce będzie meczem o wszystko.
Dlaczego nie wierzysz w zwycięstwo we Wrocławiu? Śląsk gra straszny piach, jeśli u3mamy wolę walki i agresywność z meczu z Lechem, podładujemy akumulatory w przerwie na kadrę, to spokojnie walniemy Śląsk. Wczoraj nawet prezentu od sędziego nie wykorzystali a poza tym mieli aż jedną sytuację.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując