Armin napisał(a):

|
Wierzysz w zwycięstwo we Wrocławiu bo ja nie bardzo. Tu zapewne mecz z Wartą w ostatniej kolejce będzie meczem o wszystko.
|
Dlaczego nie wierzysz w zwycięstwo we Wrocławiu? Śląsk gra straszny piach, jeśli u3mamy wolę walki i agresywność z meczu z Lechem, podładujemy akumulatory w przerwie na kadrę, to spokojnie walniemy Śląsk. Wczoraj nawet prezentu od sędziego nie wykorzystali a poza tym mieli aż jedną sytuację.