Temat
:
Walka o utrzymanie
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
212
14.03.2022, 13:49
Wierzysz w zwycięstwo we Wrocławiu bo ja nie bardzo. Tu zapewne mecz z Wartą w ostatniej kolejce będzie meczem o wszystko.
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin