Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27628
Stary 14.03.2022, 12:19
Biegański musi naprawdę popracować nad wykopami , bo albo są bardzo niecelne ,albo ledwie piłka dolatuje do linii środkowej boiska. co prawda wczoraj jedno takie wybicie mu wyszło i Cisse miał dzieki temu okazje , ale ogólnie było słabo.
Odpowiedz cytując