Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27627
Stary 14.03.2022, 10:58
Po przerwie na reprezentacje powinna się wykrystalizować taka kadra:
Biegański - Gruszkowski, Colley, Frydrych, Hanousek - Poletanovic, Fazlagic - Elvis, Fernandez, Savic - Ondrasek
Z ławki w obronie: Uryga, Szota, Ring, w środku: Kuveljic, Żukow, skrzydła: Momo, Hugi, (Młyński, Starzyński). Brakuje kogoś z ławki na 10 i 9. Nie wiem jaki temat z tym Turkiem. Na 10 zawsze mogą grać Fernandez z Savicem wymienie (jeden na ławce), wtedy Momo skrzydło w 11. Ale na ataku potrzebujemy kogoś pilnie. Zdenek musi mieć realną opcję, a nie że schodzi i gramy bez napastnika.
Odpowiedz cytując