sandomingo napisał(a):

No więc właśnie. Dopiero po zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej będzie można oceniać racjonalność zmian itp.
Chwilo Wisła może zagrać na fajnym poziomie intensywności do 70 minuty (taki Savic czy Cisse to nawet krócej) a na ławce orłów nie mamy.
Póki co Wuja robi co może. Mam nadzieję, że bez względu na to, czy Wisła się utrzyma pozostanie na stanowisku.
|
Jak od kwietnia drużyna będzie grać tak jak teraz ale przez 90 minut, to nie będzie Wuja tylko Pan Wuja, a o utrzymanie będę spokojny.
Poza tym we wtorek (po meczu Legia-BBT) będzie nowa analiza kolejek do końca ale nawet teraz nie ma co płakać. Jesteśmy pierwszą drużyną z miejsc 12-18, która mecze z top3 ma za sobą (Pogoń w piątek).
W następnej kolejce dołująca Lechia gra z Łęczną (tu niestety GŁ może się odkuć), a Legia z Rakowem. We wtorek Legia ma zaległą Termalicę.