Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 14.03.2022, 10:20
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
No więc właśnie. Dopiero po zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej będzie można oceniać racjonalność zmian itp.
Chwilo Wisła może zagrać na fajnym poziomie intensywności do 70 minuty (taki Savic czy Cisse to nawet krócej) a na ławce orłów nie mamy.

Póki co Wuja robi co może. Mam nadzieję, że bez względu na to, czy Wisła się utrzyma pozostanie na stanowisku.
Jak od kwietnia drużyna będzie grać tak jak teraz ale przez 90 minut, to nie będzie Wuja tylko Pan Wuja, a o utrzymanie będę spokojny.
Poza tym we wtorek (po meczu Legia-BBT) będzie nowa analiza kolejek do końca ale nawet teraz nie ma co płakać. Jesteśmy pierwszą drużyną z miejsc 12-18, która mecze z top3 ma za sobą (Pogoń w piątek).
W następnej kolejce dołująca Lechia gra z Łęczną (tu niestety GŁ może się odkuć), a Legia z Rakowem. We wtorek Legia ma zaległą Termalicę.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując