Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27624
Stary 14.03.2022, 09:25
Przecież Sasvic gra caly czas to samo.. po przyjsciu Brzęczka nic się nie zmieniło, wy ślepi jesteście ?
I nie zrozumcie mnie źle, wg. mnie to dobry piłkarz, robi sporo chaosu, tylko coś z psychiką nie teges i zawsze spartoli na końcu.. po prostu nie widzę żadnej zmiany gry po zmianie trenera
Odpowiedz cytując