|
Przecież Sasvic gra caly czas to samo.. po przyjsciu Brzęczka nic się nie zmieniło, wy ślepi jesteście ?
I nie zrozumcie mnie źle, wg. mnie to dobry piłkarz, robi sporo chaosu, tylko coś z psychiką nie teges i zawsze spartoli na końcu.. po prostu nie widzę żadnej zmiany gry po zmianie trenera
|