Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 13.03.2022, 22:58
@Robcio: "A po drugie Starzyński nie zrobił kompletnie nic pożytecznego od wejścia na boisko"
Rozmijasz się z prawdą. Serio.
Była akcja, gdzie chciał przelobować któregoś z lechistów, ten faulował i mieliśmy stały fragment gry w fajnym miejscu z prawej strony pola karnego.
Tak, to była (chyba, może nie pamiętam czegoś) jedyna nie zepsuta przez niego piłka i też uważam, że w takiej formie powinien wylądować na trybunach, ale jestem za tym, żeby każdemu oddać co mu się należy ...


A jak ktoś nie widzi progresu w grze za obecnego trenera to już go nic nie uratuje. Graliśmy z Lechem który walczy o mistrzostwo. Lodu na głowy!
Odpowiedz cytując