|
Wszystko już w zasadzie zostało napisane.
Ja tylko.dodam, że tak walczącą drużynę chcę oglądać do końca
Moim.zdaniem niezmiennie spadniemy z ligi ale przynajmniej po walce a nie po Gulowatemu.
I ostatnia rzecz: brak Skvarki i Klimenta w kadrze meczowej- chwilo, trwaj.
Za Hugim też nie tęsknię
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|