Jaroo1 napisał(a):

|
Ondrasek jak wyreguluje celownik to te kilka goli w lidze na pewno strzeli, a taki pokraczny Kliment to nawet nie dojdzie do tego ze swoją formą aby na bramkę strzelił ;/
|
przeciez Ondrasek trafil gola bo pilka mu sie krzywo odbila w slaba noge ......... gdyby celowal , chcial i kopal lepsza noga to pilka bylaby na aucie ....Ondrasek to po prostu mega slaby pilkarz ( nie myslic z napastnikiem _) i tyle , typowy gosc do Hutnika , to ze ma plus zaangazowania , serducha i starania sie to nie znaczy ze jest profesjonalnym zawodowym napastnikiem