Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 13.03.2022, 21:45
Ta drużyna ma przede wszystkim jakiś problem mentalny, trudno nawet powiedzieć z czego wynikający. Katastrofalne błędy indywidualne , które niweczą w zasadzie wysiłek całego zespołu.Myślałem ,że to przypadłość drużyny Guli ,ale za Brżęczka jest w sumie podobnie, tylko tak jak pisałem za Guli po meczu było w zasadzie koło 5-10 minuty , za Brzęczka gongi są w 94-98 minucie.
Odpowiedz cytując