Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2022, 20:37
d napisał(a):Wyświetl post
drugi że nie ma charakteru i ambicji (brakuje tylko życzeń wy.......enia na hasiok w Chorzowie). Serio?

A jak - odpukać - spadniemy to będzie .......enie, że nie ma młodych do gry w I lidze?
Hola Hola. Ja nie napisałem, że Starzyński nie ma charakteru i ambicji. Ja napisałem, że on nie ma umiejętności, charakteru i ambicji.

Chłop, który nie umie podać na 3 metry do niczego nam się nie przyda w I lidze. Nie możne być tak, że jak jest młody to z urzędu musi grać nawet jak niczego nie potrafi.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując