Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 13.03.2022, 19:43
Ja nie mam zdrowia już któryś rok z rzędu się denerwować o te utrzymanie. Braknie tych meczy :( a najgorsze jest to ze to wszystko w tym roku wina właścicieli, zatrudnienia zulu guli, jego zjebanych transferów.jedyne dobre transfery to mam wrażenie te ,które nie były zatwierdzane przez gule.. :( jedyny czas w roku kiedy człowiek ma zdrowe nerwy to między sezonami w lecie .. :(
Odpowiedz cytując