Temat
:
[XXV kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, 13-03-2022, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
57
13.03.2022, 19:42
A co do samego meczu - zagraliśmy świetne zawody i mimo przewagi Lecha w końcówce powinniśmy to wygrać. Jeśli dalej tak będziemy grać to nie spadniemy. Tylko pytanie czy dalej będziemy grać tak dobrze. Punkty potrzebne jak tlen.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone