Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 13.03.2022, 19:42
A co do samego meczu - zagraliśmy świetne zawody i mimo przewagi Lecha w końcówce powinniśmy to wygrać. Jeśli dalej tak będziemy grać to nie spadniemy. Tylko pytanie czy dalej będziemy grać tak dobrze. Punkty potrzebne jak tlen.
Odpowiedz cytując